Leczenie chorób u psów Mińsk Mazowiecki

Zajmujemy się leczeniem chorób u psów w Mińsku Mazowieckim. Twój pupil cierpi na różne schorzenia, a dotychczasowa terapia nie przyniosła skutku? Zauważyłeś u niego niepokojące objawy? W naszym gabinecie zapewnimy mu fachową pomoc, którą poprzedzimy rzetelną diagnostyką. Brak apetytu albo apetyt nadmiernie wzmożony, wymioty, niechęć do zabawy, apatia, chowanie się w niedostępnych miejscach i reagowanie agresją na głaskanie – to tylko przykładowe symptomy, które powinny skłonić Cię do wizyty w lecznicy.

W obecnych czasach dysponujemy sposobami na zabezpieczenie zwierząt przed chorobami – służą temu m.in. wykonywane przez nas szczepienia psów w Mińsku Mazowieckim. Psy, koty, a także inne zwierzęta towarzyszące, które są naszymi pacjentami, borykają się jednak z różnymi chorobami – często o charakterze przewlekłym. Nie każdej chorobie możemy zapobiec, ponadto niektóre z nich są chorobami wrodzonymi. Są także choroby o charakterze idiopatycznym –pojawiające się nagle, o trudnej do ustalenia przyczynie.

Diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych

Każdemu pupilowi zapewniamy uważną diagnostykę i leczenie chorób. U psów najczęściejspotykamy się z alergiami, schorzeniami układu moczowego, problemami ortopedycznymi, a także chorobami układu pokarmowego. Choroby wątroby, zapalenie jelit, wrzody żołądka, zapalenie trzustki – to tylko przykładowe z nich. Wymagają one leczenia farmakologicznego oraz odpowiedniego żywienia w postaci karm weterynaryjnych. Zapewniamy zarówno edukację na temat rodzaju diety wskazanej w różnych chorobach, jak i możliwość nabycia karm w naszym sklepie. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób układów:

  • pokarmowego,
  • oddechowego,
  • moczowego,
  • krążenia,
  • ruchu: stawów, kręgosłupa,
  • chorób endokrynologicznych,
  • chorób immunologicznych,
  • chorób onkologicznych.

Chcesz zapobiec różnym chorobom swojego pupila? Jeśli jest aktualnie zdrowy i nie wymaga systematycznych kontroli – przynajmniej raz w roku skorzystaj z wykonywanego przez nas USG zwierząt w Mińsku Mazowieckim. Badanie USG jamy brzusznej, połączone z badaniem morfologii krwi oraz parametrów wątrobowych i nerkowych umożliwi Ci uzyskanie kluczowych informacji na temat stanu zdrowia zwierzęcia. W przypadku wykrycia choroby we wczesnym stadium – da szansę na podjęcie decyzji odnośnie leczenia. Czas ma bowiem ogromne znaczenie w przypadku rozmaitych schorzeń – nie tylko onkologicznych. Zapraszamy do kontaktu – zarówno w przypadku leczenia chorób psów w Mińsku Mazowieckim, jak i chorób występujących u innych zwierząt domowych.