Chirurgia zwierząt Mińsk Mazowiecki

Szukasz lecznicy zajmującej się chirurgią zwierząt w Mińsku Mazowieckim? Zapraszamy do Jamnika, na ul. Siennicką 9 a. Przeprowadzamy m.in. zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej, obejmujące leczenie operacyjne chorób narządów wewnętrznych, błon śluzowych oraz schorzeń skórnych. Zapewniamy profesjonalną opiekę zwierzętom poddawanym zabiegom chirurgicznym. Jeśli Twój pupil będzie wymagać hospitalizacji po zabiegu – możesz odetchnąć z ulgą. Zadbamy bowiem o jego bezpieczeństwo i komfort w naszym szpitalu. Wcześniej zapewnimy mu fachową opiekę zaraz po operacji i wybudzeniu z narkozy. Do zabiegów z zakresu chirurgii zwierząt, które wykonujemy, zaliczają się m.in.:

  • usuwanie ciał obcych z przewodu pokarmowego, a także guzów zlokalizowanych w narządach wewnętrznych,
  • usuwanie kamieni moczowych oraz niedrożności cewki moczowej,
  • usuwanie niedrożności w przewodzie pokarmowym,
  • usuwanie guzów skóry,
  • cesarskie cięcia.

W ramach zabiegów z zakresu chirurgii zwierząt wykonujemy także kastrację psa w Mińsku Mazowieckim. Zabiegi tego typu nie wymagają zwykle pobytu w szpitalu. Właściciel może odebrać pupila jeszcze w tym samym dniu. Do zabiegów z obszaru chirurgii miękkiej należy też splenektomia, czyli usunięcie śledziony, a także leczenie operacyjne ropomacicza – ropnego zapalenia macicy. Zdajemy sobie sprawę, że operacja pupila to także ogromne przeżycie dla jego właścicieli. Dlatego dbamy o to, aby minimalizować ich stres i obawy. Udzielamy szczegółowych informacji na temat zabiegu, odpowiadamy na wszelkie pytania, jesteśmy w stałym kontakcie.

Chirurgia ortopedyczna zwierząt w Mińsku Mazowieckim

Oprócz chirurgii miękkiej zajmujemy się także chirurgią twardą – przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii ortopedycznej w Mińsku Mazowieckim. Podejmujemy się leczenia operacyjnego urazów mięśniowo-szkieletowych, chorób zwyrodnieniowych, chorób kręgosłupa i wad wrodzonych układu mięśniowo-szkieletowego. Pamiętaj, że w naszej lecznicy Twój pupil otrzyma kompleksową pomoc nie tylko w ramach wykonywanej przez nas sterylizacji kota w Mińsku Mazowieckim, ale także w przypadku różnych chorób wymagających interwencji chirurgicznych. Każdą decyzję o konieczności leczenia operacyjnego poprzedzamy szczegółową diagnostyką. Skontaktuj się z nami, a my otoczymy Twojego pupila najlepszą opieką.