Piotr F.

Bardzo empatyczny pan weterynarz, mój pies się go nie boi, zawsze jest spokojny przy jakimkolwiek badaniu.

Zobacz więcej »

Justyna J.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy , doradzi . Nasza sunia była bardzo grzeczna, niczym zaczarowana. Polecam

Zobacz więcej »

Anna B.

Byłam ze swoim pieskiem na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona. Poza tym bardzo dobry weterynarz tam przyjmuje- ja już znalazłam lecznicę dla swoich pupilów. Pracują tam ludzie z ogromnym sercem dla zwierząt. pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Dodatkowo będę też tam chodziła ze swoimi świnkami morskimi- tak jak wspomniałam znają się na tym co robią….

Zobacz więcej »

Urszula Ch.

Profesjonalna i kompleksowa opieka nad naszymi psami, duże doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Dodatkowo pomoc doświadczonego behawiorysty. Serdecznie dziękujemy i polecamy Pana Doktora Kamila !!!

Zobacz więcej »

Michał B.

Nowa klinika weterynaryjna w Mińsku Mazowieckim. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z wizyty w tej lecznicy. Zaskoczyło mnie miłe podejście do zwierząt i profesjonalna obsługa. Udałem się tam w celu zaszczepienia mojego psa. Wszystko przebiegło bez problemów.

Zobacz więcej »